კოკა ყანდიაშვილი: “არსად არ ვიწყებ მუშაობას, ისედაც მაქვს სამსახური”
14:12; 22.12.2014
კოკა ყანდიაშვილი მედიაში გავრცელებულ ინფორმაციას ეხმაურება.
ცნობისთვის, ორი დღის განმავლობაში ვრცელდებოდა ინფორმაცია, რომ ტელეკომპანია “მაესტროს“ დირექტორად კოკა ყანდიაშვილი ინიშნებოდა.
“გურია ნიუსი“ უცვლელად გთავაზობთ კოკა ყანდიაშვილის განცხადებას, რომელიც სოციალურ ქსელში გავრცელდა.
"ყურადღება! პატივცემულო კოლეგები, ბოლო 4-5 დღეა თითქმის სრულიად ქართული მედია მირეკავს და მეკითხება:  1) ვიყიდე თუ არა ტელეკომპანია "მაესტრო"? 2) დავინიშნე თუ არა ტელეკომპანია "მაესტროს" დირექტორად? 3) წავიყვან თუ არა იანვრიდან ტელეკომპანია "მაესტროში" გადაცემას?
გპასუხობთ! 1) არ მიყიდია! – არ მაქვს არც საყიდელი ფული და არც ყიდვის სურვილი და საერთოდ "მაესტრო" არ იყიდება.
2) არ დავნიშნულვარ – და არც არავის შემოუთავაზებია დირექტორობა ან მოადგილეობა, ან მენეჯმენტში მონაწილეობა მაინც!
3) იანვრიდან გადაცემას "მაესტროზე" არ წავიყვან!!! – და მეტი ასეთი სისულელეებით აღარ შემაწუხოთ.
და ბოლოს: უკვე ნახევარ წელზე მეტია, გრძელდება მოლაპარაკება "მაესტროსთან" და სხვა არხებთან – ჩემი მომავალი სტუდიის პროექტების შეძენასთან დაკავშირებით. კერძოდ "მაესტრო" – დაინტერესებულია 2 ტელე-პროდუქტით: რეალითი-შოუ ფეხბურთზე (ძალიან მაგარი იდეაა) და საზოგადოებრივ-პოლიტიკური თოქ-შოუ. ამის შესახებ ჯერ კიდევ 2014 წლის სექტემბერში დავწერე ფეისბუქზე.
მოლაპარაკებები არხებთან – გრძელდება და ჯერ არ დასრულებულა. ასევე გიდასტურებთ, რომ არსად არ ვიწყებ მუშაობას ისედაც მაქვს სამსახური – და, თუ რაიმე სიახლე იქნება აუცილებლად შეგატყობინებთ. გპირდებით – ყველას გაგაგებინებთ მომავალ წელს – სტუდიის პრეზენტაციის თარიღს და ადგილსაც.
წარმატებები…… პატივისცემით კოკა."
დაიღუპა თუ არა 1969 წლის 23 სექტემბერს პოლ მაკარტნი
„იოკო ონო დამნაშავე არ გახლავთ“