კომუნალური გადასახადების დროულად გადახდა ყველა მოქალაქის მოვალეობაა. ელექტროენერგია, გაზი, წყალი, ინტერნეტი – ყოველ თვე ამ ყველა ქვითრის შემოწმება და დროული გადახდა პრობლემად იქცევა. მაგრამ დღეს უკვე არ გვიწევს ყველა ქვითრის კვლევა და სხვადასხვა ოფისში სიარული. pay.ge-ზე კომუნალური გადასახადების შემოწმება სწრაფი და მარტივი პროცედურაა.
რატომ pay.ge კომუნალური გადასახადების შემოწმებისთვის?
pay.ge არის ერთ-ერთი ყველაზე სანდო და მოსახერხებელი პლატფორმა საქართველოში. აქ შეგიძლია ერთ ადგილას იხილო ყველა კომუნალური გადასახადი და მიიღო სრული ინფორმაცია თითოეული მომსახურების შესახებ. ეს ნიშნავს, რომ არ გჭირდება სხვადასხვა საიტზე ან აპლიკაციაში შესვლა.
როგორ შევამოწმოთ კომუნალური გადასახადები?
pay.ge-ზე კომუნალური გადასახადების შემოწმება ძალიან მარტივია. საიტზე შესვლის შემდეგ უნდა აირჩიო შესაბამისი კომუნალური მომსახურება: ელექტროენერგია, გაზი, წყალი ან ინტერნეტი. შემდეგ შეიყვანე აბონენტის ნომერი ან კოდი, რომელიც ქვითარზეა მითითებული. რამდენიმე წამში იღებ სრულ ინფორმაციას – რამდენი გადასახდელი გაქვს, რომელი თვის ქვითარია და არის თუ არა ვალი.
ყველა მომსახურება ერთ ადგილას
pay.ge-ის უმთავრესი უპირატესობა ისაა, რომ ყველა კომუნალური გადასახადი ერთ პლატფორმაზე შეგიძლია შეამოწმო.ხელმისაწვდომია  ყველაზე მნიშვნელოვანი კომუნალური მომსახურებების შემოწმება – ელექტროენერგია, გაზი, წყალი, ინტერნეტი, კაბელური ტელევიზია და სხვა. ეს ნიშნავს, რომ შენ ერთ საიტზე ყველა ინფორმაცია გექნება და დრო დაზოგავ.
უსაფრთხო და სანდო პლატფორმა
pay.ge-ზე კომუნალური გადასახადების შემოწმება სრულიად უსაფრთხოა. პლატფორმა იყენებს თანამედროვე დაცვის ტექნოლოგიებს, რაც ნიშნავს, რომ შენი პირადი მონაცემები კარგად არის დაცული. გარდა ამისა, pay.ge-ზე შემოწმების შემდეგ შეგიძლია მაშინვე გადაიხადო ყველა ქვითარი, რაც კიდევ უფრო მოსახერხებელს ხდის პროცესს.
დროის დაზოგვა და კომფორტი
კომუნალური გადასახადების შემოწმება pay.ge-ზე ნიშნავს, რომ არ გჭირდება: