30 მაისს, გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო, თბილისის უბნების ნაწილს  ელექტრომომარაგება დროებით შეეზღუდება.
სამგორის რაიონი
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 11 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მუხაძის ქუჩის მაცხოვრებლებს.
გლდანის რაიონი
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ახმეტელის, შეშელიძის და ხევძმარის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10 საათიდან 16 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ქერჩის და გმირ კურსანტთა ქუჩების მაცხოვრებლებს.
საბურთალოს რაიონი
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სიმონ ჩიქოვანის ქუჩის მაცხოვრებლებს.
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 11 საათიდან 16 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნუცუბიძის ქუჩის მაცხოვრებლებს.
ისნის რაიონი
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის II მიკრორაიონის, ვაზისუბნის დასახლების, ვარკეთილის III მასივის V კვარტლის, კახეთის გზატკეცილის, კახეთის ხევის, საბარგოს დასახლების, საბანაკოს, ანდღულაძის, არველაძის, ამირეჯიბის, ლეხ კაჩინსკის, გუჯარეთის, წალენჯიხის, კალანდაძის, კოტე ბაქრაძის, აწყურის, მელაანის, ცუცხვათის, თელავის, საინგილოს, ძევერის, შორაპნის, ნიორაძის, ახმეტის, ფოსტის, ყარყარაშვილის, გუთნის, ვაჟა ივერიელის, კაკაბაძის, დურმიშიძის, მიქელაძის, ალექსანდრე თანდაშვილის, ონიანის, შერვაშიძის, ხარაბაძის, კაკაბეთის, კობარეთის და წინანდლის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 11 საათიდან 14 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ბერი გაბრიელ სალოსის და ბოგდან ხმელნიცკის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 12 საათიდან 13 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: მეტეხის გვირაბის, ქეთევან წამებულის მოედნის, რიყის ტერიტორიის, ნავთლუღის დასახლების, ვახტანგ მეექვსის, არბოშიკის, აწყურის, ლეხ კაჩინსკის, გაბრიელ ეპისკოპოსის, ცისკრის, ცუცხვათის, გელათის, დოლაბაურის, საექიმოს, კაჭარავას, სამასი არაგველის, ფაღავას, ჩეხოვის, ლადო მესხიშვილის, ავლაბრის, ბაჩანას, ბოროდინის, იორის, სევანის, ფერიცვალების, ირბახის, ლომოურის, რუისის, დოდაშვილის, ერევნის, ჯორბენაძის, დესპინე გელოვანის, რიჩარდ ჰოლბრუკის, გონაშვილის, ჭრელაშვილის, ხივინის, ხიდისთავის, მაჭარის, დუშეთის, აბდუშელიშვილის და ალიხანიანის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
ნაძალადევის რაიონი
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10:30 საათიდან 17 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გურამიშვილის გამზირის მაცხოვრებლებს.
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: აკაკი წერეთლის გამზირის (ნაწილობრივ) და ცაბაძის ქუჩის მაცხოვრებლებს.
ვაკის რაიონი
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10:30 საათიდან 18 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ილია ჭავჭავაძის გამზირის (ნაწილობრივ) და ფალიაშვილის ქუჩის მაცხოვრებლებს.
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10 საათიდან 16 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა წყნეთის (ნაწილობრივ) მაცხოვრებლებს.
ჩუღურეთის რაიონი
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10 საათიდან 16 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: თამარ მეფის გამზირის, თევდორე მღვდლის, აბასთუმნის, სიღნაღის, ლამის, სალიების, ბერიაშვილის, დავითაშვილის და სააკაძის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
გეგმიური სარემონტო-პროფილაქტიკური სამუშაოების გამო 10 საათიდან 11 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ლოჭინის, ვეძათხევის, გორკის, არაგვისპირელის, ადიგენის, გოცირიძის, ქვლივიძის, ჩერქეზიშვილის, ბუხაიძის, ნათიშვილის, ჯავახიშვილის, ჩიქობავას და თვალჭრელიძის ქუჩების მაცხოვრებლებს.
კომპანია შექმნილი დისკომფორტის გამო მომხმარებლებს ბოდიშს უხდის. სამუშაოების დასრულების შემდეგ  აბონენტებს ელექტრომომარაგება აღუდგება.