ადამიანები განსაკუთრებული თვისებით გამოვირჩევით, ყოველთვის ვიბრძვით ცხოვრების გამარტივებისთვის. სწორედ ამ მოტივით შეიქმნა ციფრული მარკეტინგი.  ეს არის შესაძლებლობა, რომ სახლიდან გაუსვლელად გაეცნოთ სხვადასხვა მაღაზიის, აფთიაქისა თუ რესტორნის შეთავაზებებს, შეიძინოთ პროდუქცია და შეაფასოთ კომპანიის მომსახურება.
სწორედ ეს უკანასკნელი ხდის, ციფრულ მარკეტინგს კიდევ უფრო უნიკალურს.
როგორ გავაციფრულოთ ჩვენი ბიზნესი?
როგორც ყველა სხვა სფერო, ბიზნესის გაციფრულებაც სპეციფიკურ ცოდნასა და განსაკუთრებულ უნარებს საჭიროებს.  ამიტომ, უმჯობესი იქნება თუ  თქვენი ბიზნესის ციფრულად გარეკლამებას კვალიფიციურ გუნდს მიანდობთ.
სწორედ ამიტომ შეიქმნა ციფრული მარკეტინგის სააგენტო, Adshub.ge, რომელიც საკუთარ თავზე აიღებს თქვენი კომპანიის გაციფრულებას.
მათ სერვისებში შედის:
• SEO – საძიებო სისტემის ოპტიმიზაცია;
• SMM – სოციალური მედია მარკეტინგი;
• SEM – საძიებო სისტემის მარკეტინგი;
• Copywriting – კონტენტის შექმნა;
• Web Development – ვებ გვერდის დამზადება.
მოდით, უკეთ გავიცნოთ თითოეული მათგანი.
SEO – საძიებო სისტემის ოპტიმიზაცია
ნებისმიერი პროდუქტისა თუ სერვისის შესახებ ინფორმაცია შეგვიძლია Google-ს, YouTube-ს და სხვა საძიებო სისტემებში შესაბამისი სიტყვების საშუალებით ვეძებოთ.
SEO-ს  გამოყენებით თქვენი კომპანიის ვებ გვერდი  საძიებო სისტემაში პირველი გამოჩნდება. იმ შემთხვევაში კი თუ საიტი ტექნიკურად გამართული, ხოლო პროდუქტი მისაღები იქნება ვიზიტორი თქვენს ერთგულ მომხმარებლად გადაიქცევა.
ციფრული მარკეტინგის სააგენტოს, adshub.ge-ს, ერთ-ერთ წარმატებულ პროექტად შეგვიძლია დავასახელოთ კომპანია გეოდეზია. რომელიც, მომხმარებლებს სხვა სერვისებთან ერთად ყველაზე მოთხოვნად სერვისს სთავაზობს –  ეს არის უძრავი ქონების გამიჯვნა.
SMM – სოციალური მედია მარკეტინგი
ის მოიცავს ისეთ პლატფორმებს, როგორიცაა: Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest და სხვა. Facebook საქართველოში ერთ-ერთი ყველაზე მოთხოვნადი სოციალური პლატფორმა Instagram-თან ერთად.
ეს არის სივრცე, სადაც შეგიძლიათ თქვენი კონკურენტების ნახვა. კონკურენტების შესწავლა კი აუცილებელია საკუთარი ბიზნესის წარმატებისათვის.
SEM – საძიებო სისტემის მარკეტინგი
საძიებო სისტემების მარკეტინგი ბიზნესს აძლევს შესაძლებლობას, თანხის გადახდის სანაცვლოდ, დაიკავოს მოწინავე პოზიცია Google-ს საძიებო ველში. ამით ის თავის ბიზნესს გააცნობს ფართო აუდიტორიას ბევრად უფრო მოკლე დროში, ვიდრე ამას შეძლებდა თანხის გადახდის გარეშე.
Copywriting – კონტენტის შექმნა
ქოფირაითინგი არის იდეა, კონცეფცია და განსაზღვრა იმისა, თუ როგორ, რა ფორმით უნდა წარსდგეს ესა თუ ის ბრენდი მომხმარებლის წინაშე. ქოფირაითერები კი ის ადამიანები არიან, ვინც სიტყვას ძალას აძლევენ.
ბიზნესის წარმატება გაყიდული პროდუქტისა თუ სერვისის რაოდენობით განისაზღვრება. ამას კი მომხმარებლის გულის მოგება სჭირდება, რაც სწორედ საინტერესო და მიმზიდველი ქოფების საშუალებით მიიღწევა.
Web Development – ვებ გვერდის დამზადება.
Adshub.ge მზად არის ნებისმიერი სირთულისა და ფუნქციონალის მქონე ვებგვერდის დაგიმზადოთ.
სწორედ Adshub.ge-ს დამსახურებით გამართული ვებ გვერდით გამოირჩევა კომპანია Adshubshop.ge, სადაც მომხმარებლებს შესაძლებლობა აქვთ შეიძინონ: ორიგინალური სამაჯური, ხელნაკეთი ყელსაბამი და სარკე.
ანდეთ თქვენი საქმე პროფესიონალებს და დატკბით შედეგით.