ევაკუატორი წარმოადგენს სპეციალურ სატრანსპორტო საშუალებას, რომელიც განკუთვნილია დაზიანებული ავტომობილების გადასაყვანად სადგომ ან სარემონტო პუნქტამდე. არის შემთხვევები როდესაც ავტომობილი ავარიის შედეგად ისე ზიანდება, რომ მისი გადაადგილება შეუძლებელია სპეციალური დამხმარე ტრანსპორტის გამოყენების გარეშე. სწორედ ასეთ დროს  ხდება საჭირო ევაკუატორის გამოძახება. გამომდინარე იქიდან, რომ თბილისში 600 000 – მდე ავტომობილია რეგისტრირებული, ყოველდღიურად საკმაოდ ხშირია, როგორც ავარიის ასევე ავტომობილების დაზიანების შემთხვევები.
რაც შეეხება ევაკუატორით მომსახურების სერვისს, ბაზარზე საკმაოდ ბევრი ინდივიდუალური პირია რომელიც სთავაზობს მოქალაქეებს შესაბამის მომსახურებას. გამომდინარე იქიდან, რომ ამ სფეროში არ არსებობს არანარი კონტროლი და სერთიფიცირება სახელმწიფოს მხრიდან, საკმაოდ ბევრი არაპროფესიონალია. მომხმარებლისთვის საკმაოდ რთულია გაარჩიოს კარგი და ცუდი სერვისის მიმწოდებელი , რადგან მომსახურებას ვერ შეაფასებს მანამ სანამ არ მიიღებს მას. იმისათვის რომ მომხმარებელს გავუმარტივოთ შერჩევის პროცესი , გვინდა რეკომენდაცია გავუწიოთ მრავალწლიანი გამოცდილების მქონე გუნდს.
evakuatori tbilisi უკვე 5 წელზე მეტია, რაც ევაკუატორით მომსახურებას სთავაზობს მსურველებს. მათი ევაკუატორის გამოძახება შეგიძლიათ თბილისში და შემოგარენში. პროფესიონალი და მეგობრული პერსონალი, უზრუნველყოფს თქვენი დაზიანებული ავტომობილის გადაყვანას თქვენთვის სასურველ ადგილას და რაც მთავარია,  ამას უსაფრთხოდ და ყველანაირი სტანდარტის დაცვით გააკეთებს.
ყველა მძღოლისთვის მნიშვნელოვანია საქმე შესაბამისმა პროფესიონალმა შეასრულოს, საუკეთესო შედეგისთვის. მიუხედავად იმისა, რომ ავტომობილის ევაკუატორით გადაყვანა შესაძლოა მარტივად მოგვეჩვენოს, ძალიან ბევრი დეტალი და ნიუანსია,  რომლის გათვალისწინებაც არის საჭირო. რათა თავიდან ავიცილოთ გადასაყვანი მანქანის ზედმეტი დაზიანება, როგორც ჩატვირთვა – გადმოტვირთვის, ასევე ტრანსპორტირების პროცესში. მიუხედავად იმისა, რომ არსებობს ბევრი კარგი სერვისი, მაინც უმჯობესია თუ ავტომობილს პერიოდულად გავატარებთ აუცილებელ შემოწმებას და წინასწარ აღმოვფხვრით გაუმართაობებს. ასევე მნიშვნელოვანია საგზაო მოძრაობის წესების და სიჩქარის ლიმიტის ზედმწევნით დაცვა, რათა თავიდან ავიცილოთ ავტოსაგზაო შემთხვევები. გისურვებთ უსაფრთხო მგზავრობას.
გთავაზობთ სარიტუალო მომსახურებას!