თაკო ჩარკვიანი: “დღე დღეზე კალაძე მისი გუნდით გადგება ქოცსექტიდან”
12:02; 20.02.2021
„სტრატეგია აღმაშნებლის“ ერთ-ერთი ლიდერი თაკო ჩარკვიანი ბოლო პერიოდში განვითარებულ მოვლენებს ფეისბუქზე ეხმაურება.
„გახარიას მერე, კალაძეც მიდის ოცნებიდანო!!!!!!!!!!!
ეს დღეებია ღიად არ აგინებს ოპოზიციას და უკვე დიდ ხოტბას არ ასხამს ბიძინას, ღარიბაშვილს, კობახიძეს, თალაკვაძეს და მათ ქოცსექტას!!!!!!!!!!!!!!!!!!
მიხვდა რომ ბიძინეი ანადგურებს ყველას, ვინც ოდნავ ავტორიტეტულია და გახარიას მერე მიადგება კალაძეს, იმასაც მიხვდა, რომ უნდა დაასწროს ბიძინას, სანამ ის თაროებიდან არ ჩამოიღებს სისხლის სამართლის საქმეებს , რომელიც კალაძის წინააღმდეგ აქვს გამზადებული– მიხვდა და დაასწრებს ბიძინას, განუდგება ქოცსექტას და მერე თუ გადმოიღო ეს საქმეები ბიძინამ და დაიჭერა მოუნდომა–კალაძე აყვირდება, პოლიტიკურად მავიწროვებს, რადგან მას და ქოცებს განვუდექიო!!!!!!!!!
როგორც კი დაინახა კალაძემ, რომ ევროპელი და ამერიკელი პოლიტიკოსები გააქტიურდნენ და ოპოზიციას იცავენ ღიად, თან დარწმუნდა რომ ოპოზიცია უკან არ დაიხევს და ქოცების პოლიტიკური დღეები დათვლილია, ამის შემდეგ , დღეს მთელი დღეა ყველა ინტერვიუში ხაზგასმით ამბობს—- მეო არჩეული მერი ვარო, არჩეულიო…
მალე იმასაც იტყვის, მე არ ვიცოდი, ეს ქოცები რა საშინელებებს ჩადიოდნენო )))))
ეს კი იმას ნიშნავს, რომ დღე დღეზე კალაძე მისი გუნდით გადგება ქოცსექტიდან, შეეცდება მაქსიმალურად აიცილოს პასუხისმგებლობა ივანიშვილის და ღარიბაშვილის დანაშაულებებზე!!!!!!!!!!!!!!
მიხვდა რა, რომ თუ ივანიშვილი და მისი დარჩენილი ქოცნატეხები გონზე არ მოეგო, არ აცდებათ სანქციები და ამერიკას და ევროპას ვერ ნახავს კარგა ხანი და თან მთელ მის ქონებას დაკარგავს, რაც უცხოეთში აქვს დაბანდებული, დაწყვიტა თავი და მისი ქონება გადაარჩინოს!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ჰოდა კალაძე და მისი გუნდი ძალიან აქტიურად არიან დაკავებული ეს დღეები გასაქცევად სამზადისითო!!!!!!!!!!!!
გახარიას და კალაძის ხალხი პარლამენტში გავლენ ქოცუმრავლესობიდან და ცალკე შექმნიან ფრაქციებსო………
ღარიბაშვილს, თალაკვაძეს, კობახიძე და მდინარაძეს ჩამოეშლება ქოცუმრავლესობაო!!!!!!!!!!!!!!!!!
ჰოდა ა ბატონო, უმოკლეს პერიოდში ჩატარდება რიგგარეშე არჩევნებიო!!!!!!!!!!!!!!!!!!“ _ წერს ჩარკვიანი.
"როცა ქუჩებში ერთი ქვეყნის ტანკებს დაინახავთ, გვიან იქნება"
როგორ გადავირჩინოთ გული თვითმფრინავში?