საქართველოს 21 წლამდე ნაკრები, ევროპის 21 წლამდელთა ჩემპიონატის შესარჩევ ეტაპზე, 2 შეხვედრას გამართავს.
ჩვენი გუნდი 9 ოქტომბერს – 20:00 საათზე შვეიცარიას უმასპინძლებს, 13 ოქტომბერს -19:00 საათზე კი აზერბაიჯანს დაუხვდება. აღნიშნული ორივე მატჩი გორში,  თენგიზ ბურჯანაძის სახელობის სტადიონზე, უმაყურებლოდ გაიმართება.
ზემოთ აღნიშნული მატჩებისთვის მთავარმა მწვრთნელმა – ვასილ მაისურაძემ შემდეგ ფეხბურთელებს უხმო:
მეკარეები: გიორგი მამარდაშვილი (ლოკომოტივი, თბილისი, საქართველო), დავით კერესელიძე (გაგრა, საქართველო), ლუკა სანიკიძე (თელავი, საქართველო)
მცველები: ლუკა ლოჩოშვილი (ვოლფსბერგერი, ავსტრია), ლუკა ლაკვეხელიანი (მეზოკოვეშდი, უნგრეთი), დავით კობოური (დინამო, თბილისი, საქართველო), ივა გელაშვილი (სპარტა, პრაღა, ჩეხეთი), ალექსანდრე ანდრონიკაშვილი (ლოკომოტივი, თბილისი,საქართველო), ლუკა ასათიანი (სამგურალი, წყალტუბო, საქართველო), თორნიკე ძოწენიძე (თელავი, საქართველო)
ნახევარმცველები: ნიკა ნინუა (პაოკი, სალონიკი, საბერძნეთი), ირაკლი აზაროვი (დინამო, თბილისი,საქართველო), გიორგი კუცია (დინამო, თბილისი, საქართველო), ანზორ მექვაბიშვილი (დინამო, თბილისი, საქართველო), დავით სამურკასოვი (ლოკომოტივი, თბილისი, საქართველო), ბექა დარცმელია (ლოკომოტივი, თბილისი,საქართველო), თორნიკე ძებნიაური (ლოკომოტივი, თბილისი, საქართველო), რევაზ ინჯგია (რადნიჩკი, სერბეთი), ლუკა სილაგაძე (ვალმიერა, ლატვია)
თავდამსხმელები: ვატო არველაძე (კარაგუმრუკი, სტამბოლი, თურქეთი), ნუგზარ სპანდერაშვილი (დილა, გორი, საქართველო), გიორგი გულიაშვილი (საბურთალო, თბილისი, საქართველო), სერგო კუხიანიძე (სამგურალი, წყალტუბო, საქართველო.
შვიდი ტურის შემდეგ ჩვენი ნაკრები 9 ქულით მესამე ადგილზეა.