2. გულიკო გურამის ასული ჭიტაძე დაბ: 13.09.1958წ. პ/ნ: 01019007062 მცხ: ზოოპარკის ტერიტორია
3. გივი ვალერიანის ძე დვალი დაბ: 23.01.1938წ. პ/ნ: 01008005546 მცხ: ზოოპარკის ტერიტორია
4. მარიამ ქუთელია დავითის–ასული დაბ. 10.09.1990წ. პ/ნ 19001084785 მცხ: ზუგდიდი სანქტ-პეტერბურგის ქ. N 57
5. ნანა რუბენის ასული ფილიშვილი დაბ: 12.10.1971წ. პ/ნ 01008044197 მცხ: სვანიძის ქ. N11(ვაკის პირველი)
6. ჟანა ეგიაზაროვა რუბენის ასული დაბ: 27.10.1967წ. პ/ნ: 01008017984 მცხ: სვანიძის ქ. N11(ვაკის პირველი)
7. სვეტლანა ანდროს ასული ეგიაზაროვა პ/ნ 01008026331დაბ: 07.04.1948წ. მცხ: სვანიძის ქN11(ვაკის პირველი)
8. ლიანა ანდროს ასული ეგიაზაროვა პ/ნ 01708066150 დაბ: 16.07.1950წ. მცხ: სვანიძის ქN11(ვაკის პირველი)
9. ინდირა ზარანდია მალხაზის ასული დაბ: 04.07.1992წ. პ/ნ: 58001029927 რეგ: ხობი ს. მეორე გურიფული წმინდა გიორგის ქ. N 1. ნანახი იქნა ვერის ხეობაში, მომავლის სკოლის მ/ტერიტორიაზე (ვაკის პირველი)
10. ნატა ნიკოლოზის ასული ნინაშვილი დაბ: 31.01.1973წ. პ/ნ: 45701037255 რეგ: ყვარელი ს. ახალსოფელი მე–8 ქ. N 8. ნანახი იქნა სანაპიროს ქN10-ის მიმდებარედ.
11. ნუგზარ ზურაბის ძე ბუაძე დაბ: 11.11.1979წ. პ/ნ: 01004003595 მცხ: ლიბანის ქN5, ბN63, კოჯორი-წყნეთის საავტომობილო გზაზე მოხვდა მეწყერში.
12. ნინა ალექსის ასული შუტკოვა დაბ: 16.08.1955წ. პ/ნ: 01027011790 მცხ: თბილისი III მასივი X კვ. კორ. ა ბ. 16. ნანახი იქნა გმირთა მოედანზე არსებულ რესტორან მატრიოშკას მიმდებარედ.
13. პეტრიაშვილი გურამ ალექსანდრეს ძე დაბ:17.09.1937 წ. პ/ნ: 01008032474 მცხ: ქ.თბილისი სვანიძის #5 ნაპოვნი იქნა საკუთარ სახლში.(ვაკის პირველი)
14. ენუქიძე კარპო მამიას ძე 23/08/1956წ. პ/ნ: 18001059184 ზესტაფონი მაღლაკელიძის N 9 ბ. 37 (აღმოჩენილია მზიურთან გარდაცვლილი)
15. მუზაშვილი ზურაბ გიორგის ძე (მაშველი) 29/08/1977წ. პ/ნ : 24001001184 კასპი ს. აღაიანი მე–6 ქ. N 937 (აღმოჩენილია მზიურთან გარდაცვლილი)
16. ივლიტა ჯიბუტი რაჟდენის ასული 19/07/1991 პ/ნ N 01019063585 თბილისი თ.ერისთავის I ჩიხი N 17(აღმოჩენილია მზიურთან გარდაცვლილი)
17. გაბიტაშვილი დავით ხვთისოს ძე 29/01/1975 პ/ნ N 01003001128 თბილისი, სულხან ცინცაძეს ქუჩა, N 38(აღმოჩენილია მზიურთან გარდაცვლილი)
უგზო-უკლოდ დაკარგულ პირთა სია: